Michał Kaciuba

SPRZEDAJE NIERUCHOMOŚCI​

1. Wycena


Zaczynamy od wyceny nieruchomości i poznania Twoich oczekiwań. Jeśli, wspólnie będziemy się zgadzali w tym obszarze, czyli cena rynkowa będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom, przechodzimy do kolejnego etapu sprzedaży. Natomiast jeśli, zdecydujesz się na sprzedaż mieszkania z zawyżoną ceną, to wytłumaczymy Ci dlaczego będzie to dla Ciebie niekorzystne i nieosiągalne. Wiemy, że jeśli cena będzie różna od rynkowej, to ani my tego nie sprzedamy, ani Ty, ani jakiekolwiek inne biuro.

2. Formalności


Sprawdzamy dokumenty i podpisujemy umowę pośrednictwa. Szczegóły na temat formy umowy i wysokości wynagrodzenia znajdziesz w sekcji pytań i odpowiedzi.

3. Home staging


Przygotowujemy mieszkanie do sprzedaży. Zajrzyj do sekcji realizacje, aby zobaczyć jak wyglądają przygotowane przez nas mieszkania do sprzedaży.

4. Zdjęcia i opis


Przeprowadzamy profesjonalną sesję zdjęciową i skonstruujemy sprzedażowy opis nieruchomości. 

5. Drzwi Otwarte


Zorganizowanie Drzwi Otwartych doskonale pobudza konkurencję do działania. Zostało to wielokrotnie przez nas udowodnione. U nas nieruchomość sprzedaje się zazwyczaj w kilka dni od pierwszej prezentacji przy Drzwiach Otwartych.

6. Promocja / reklama / marketing


Wyjątkowo mocno będziemy promować i wyróżniać Twoje ogłoszenie. Zdziwisz się jak bardzo będzie widoczne dla potencjalnych kupujących. Jako profesjonaliści wiemy, że nie da się dobrze obsługiwać nieskończonej ilości osób sprzedających, dlatego w trosce o obustronną korzyść nasi doradcy obsługują zaledwie kilku klientów jednocześnie.

7. Sprzedaż


Zaczynając od prezentacji , poprzez negocjacje, umowy, formalności, umówienie notariusza – a skończywszy na podpisaniu aktu notarialnego – będziemy Cię reprezentować. Od początku do końca będziesz mógł na nas liczyć. Będziemy działać tylko na Twoją rzecz, w związku z tym, to Twoje potrzeby, a nie potrzeby Kupującego, będą dla nas najważniejsze. Nikt tak jak my nie dba o interesy Sprzedającego. Sprawdź nas.

CO DAJE UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ?

  • Korzystając z umowy premium otrzymujesz swojego pośrednika na wyłączność  – gramy do tej samej bramki – pośrednik nie pobiera wynagrodzenia z dwóch stron,
 
  • Nabywcy Twojego mieszkania szuka cała Polska, ale sprzedaż koordynuje jeden pośrednik,
 
  • Oferta jest unikatowa i w pełni pod kontrolą, ponieważ wszystkie informacje z rynku trafią do jednego pośrednika,
 
  • Umowa na wyłączność chroni Twój czas i daje spokój,
 
  • Umowa na wyłączność oszczędza pieniądze Sprzedającego,
 
  • Umowa na wyłączność prowadzi do szybkiej i skutecznej sprzedaży,
 
  • Umowa na wyłączność pozwala uzyskać maksymalną cenę  transakcyjną,

  • Pośrednik na wyłączność rozumie, że negocjacje to coś więcej niż zbijanie ceny Sprzedającego, ale jest to szereg warunków okołozakupowych,
 
  • Umowa na wyłączność to ekskluzywna umowa premium skierowana do świadomego Klienta chcącego sprzedać szybko swoją nieruchomość,
Michał Kaciuba

+48 606 918 766

Skontaktuj się ze mną

Rozumiem, że podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na kontakt mailowy w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Michał Kaciuba, z siedzibą w Lubinie, 59-300 Lubin przy ul. Bema, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod , NIP 6922447712. Wycofanie zgody następuje poprzez przesłanie cofnięcia zgody na podany adres Administratora: kontakt@michalkaciuba,com
Michał Kaciuba

kontakt@michalkaciuba.com