Michał Kaciuba

SPRZEDAJE NIERUCHOMOŚCI​

SPRZEDAMY TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ

 
Pracując na umowie premium, otrzymujesz swojego pośrednika na wyłączność, który będzie reprezentował cię we wszystkich czynnościach związanych ze sprzedażą mieszkania.
Zaczynając od wyceny lokalu, poprzez sprawdzenie i przygotowanie formalności, home staging, mocne wypromowanie oferty  aż po umówienie notariusza i sprzedaż mieszkania działając w Twoim interesie (nie pobieramy wynagrodzenia z dwóch stron).
 

 

JAK TO ZROBIMY?

 
 
1. Dzięki ogromnemu doświadczeniu na lokalnym rynku nieruchomości, dokonamy  rzetelnej wyceny  Twojego mieszkania,
aby maksymalnie zwiększyć szansę na szybką sprzedaż.

„Ceną wziętą z sufitu, możemy  skutecznie odstraszyć  potencjalnych kupujących.”

2. Stosując home staging,  podniesiemy wartość Twojego mieszkania, a przez to Twoja oferta  wyróżni się  na tle pozostałych w okolicy.

„Oryginalna aranżacja wnętrza  podnosi cenę  nieruchomości i przyciąga klientów.”

3. Współpracujemy z najlepszymi fotografami w dziedzinie fotografii wnętrz, po to by z każdego mieszkania wydobyć walory, co bezpośrednio skraca okres transakcji.

„Bardzo często to  zdjęcia decydują , czy kupujący poświęci chwilę na obejrzenie oferty, a nawet czy na ich podstawie zdecyduje o zakupie  mieszkania.”

4. Wypromujemy   ofertę na płatnych portalach nieruchomościowych, a także zrobimy targetowaną kampanię w social mediach, aby zwiększyć grono potencjalnych kupujących.

„Dzięki małej ilości ofert, jesteśmy w stanie zadbać o ich jak najwyższe pozycje.”

5. Przeprowadzimy profesjonalne prezentacje potencjalnym Kupującym zwracając uwagę na  ukryte walory  Twojego mieszkania, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka.

„Czasami pozornie nieistotna rzecz,  może zadecydować  o zainteresowaniu kupnem Twojej nieruchomości.”

6. Zadbamy o bezpieczeństwo  Twojej transakcji, a także umówimy z notariuszem, aby dokonać finalizacji sprzedaży.

„Ze względu na wartość nieruchomości warto zadbać o każdy szczegół , aby spać spokojnie.”

 
Michał Kaciuba

+48 606 918 766

Skontaktuj się ze mną

Rozumiem, że podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na kontakt mailowy w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Michał Kaciuba, z siedzibą w Lubinie, 59-300 Lubin przy ul. Bema, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod , NIP 6922447712. Wycofanie zgody następuje poprzez przesłanie cofnięcia zgody na podany adres Administratora: kontakt@michalkaciuba,com
Michał Kaciuba

kontakt@michalkaciuba.com