Michał Kaciuba

SPRZEDAJE NIERUCHOMOŚCI​

Helena i Tadeusz Z.

"Nie mogliśmy sprzedać mieszkania, a potrzebowaliśmy środki na zakup swojego mieszkania na niższym piętrze. Znajomy polecił nam Pana Michała, który nie tylko pomógł ekspresowo sprzedać mieszkanie, ale także wyprostował kwestie administracyjny związane ze sprzedażą mieszkania. Serdecznie polecamy współprace z Panem Michałem, zwłaszcza osobom, które chcą szybko sprzedać mieszkanie. Miła kompleksowa i przede wszystkim skuteczne usługa - polecamy. "

Paweł S.

"Rekomenduje Pana Michała Kaciubę, ponieważ jakość, standard nieruchomości, którą zakupiłem jest wysokiej jakości. W okresie od zakupu podpisania umowy przedwstępnej do zakupu nieruchomości współpraca układała się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pan Michał był otwarty na wszelką współpracę. Udzielał wszystkich informacji, jakie chciałem uzyskać w sprawie nieruchomości. Wcześniej nie korzystałem z podobnych usług, dlatego nie mam porównania ale uważam, że miałem od czynienia z profesjonalnym podejściem do tematu. Jestem zadowolony z zakupu. "

Michał Kaciuba

+48 606 918 766

Skontaktuj się ze mną

Rozumiem, że podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na kontakt mailowy w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Michał Kaciuba, z siedzibą w Lubinie, 59-300 Lubin przy ul. Bema, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod , NIP 6922447712. Wycofanie zgody następuje poprzez przesłanie cofnięcia zgody na podany adres Administratora: kontakt@michalkaciuba,com
Michał Kaciuba

kontakt@michalkaciuba.com